Online půjčka i pro nezaměstnané

Kontex Trade International s.r.o.

Hledáte nějakou rychlou online půjčku? Potřebujete peníze rychle? Pak vám můžeme nabídnout rychlou půjčku s vyřízením do 15 minut. Ano už za 15 minut může dostat peníze každý. I ten kdo si jinde půjčit nemůže. Online půjčka je dostupná i pro nezaměstnané, ženy na mateřské nebo rodičovské, pro důchodce, pro studenty nebo i pro ty kdo jsou odkázáni jen na sociální dávky. Půjčit si mohou opravdu všichni. Vše se dá jednoduše a pohodlně vyřídit online. Není na tom nic těžkého a složitého.

Co je to online půjčka pro nezaměstnané?

Tato nabídka je krátkodobá nebankovní půjčka. Nabízí krátkodobý úvěr 1 – 5 tisíc korun. Peníze můžete splatit za 1 – 4 týdny (7 – 28 dní). U této nebankovní půjčky neplatíte žádné úroky. Při vracení peněz bude částka navýšena o jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky. Ten je velmi nízký. Pokud si například půjčíte 1000 Kč na 7 dní, výše poplatku je pouze 65 Kč. To je podstatně méně, než požadují některé jiné nebankovní společnosti, které také nabízí nebankovní půjčky.

Výhodou této nabídky je mimo jiné to, že peníze může získat ihned úplně každý. Nekontrolují se zde registry, takže i když máte nějaký negativní záznam, může vám být úvěr schválen. Nedokládáte svoje příjmy.

Podmínky online půjčky:

U této půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmu jako v bance. Nic takového. Stačí si jen vyplnit jednoduchý online dotazník, kam zadáte základní osobní údaje. Dále pak ještě budete potřebovat účet u některé české banky. Z toho účtu je nutné k dokončení registrace zaplatit aktivační poplatek 1 Kč. Jakmile toto provedete, může vám být půjčka obratem vyplacena.

Další parametry půjčky pro nezaměstnané:

Online půjčka i pro nezaměstnané
Nabídka Online půjčka 5000 Kč pro všechny, i pro nezaměstnané
Popis půjčky Rychlá a snadná online půjčka 5000 Kč bez dokládání příjmů, bez ručitele a bez kontrolování registrů dlužníků
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 5000 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 28 dní
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 1000 Kč na 7dní: Při vracení půjčené částky vracíte celkem 1065 Kč, poplatek je tedy pouze 65 Kč.
Příklad 2: Půjčka 5000 Kč na 28 dní: při splácení půjčky vracíte 6370 Kč, celkový poplatek za půjčku je 1370 Kč
Podmínky půjčky: K vyřízení půjčky potřebujete platnou emailovou adresu, kontaktní telefon a účet v bance, ze kterého budete hradit registrační poplatek 1 Kč.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Kontex Trade International
IČO IČO 24827061
Adresa Kontex Trade International s.r.o. Praha 4, Na Okruhu 488/27,PSČ: 142 00
E-mail info@pujcka7.cz
Telefon 774725078
Doplňující informace
Více informací https://www.pujcka7.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky