Nové půjčky ihned

Které půjčky nabízí první půjčku zdarma? Využijte dobrou nabídku!

Chcete třeba první půjčku zdarma? Opravdu i takové nabídky najdete a není to zase nic neobvyklého.

Trh s úvěrovými společnostmi nabízejícími úvěrové produkty je opravdu rozsáhlý. Z těchto důvodů se také tyto společnosti přetahují o klienty, z čehož samozřejmě může těžit právě zákazník. Pokud žádáte o půjčku poprvé, najdou se rozhodně zajímavé nabídky, které stojí za to využít.

Chcete třeba první půjčku zdarma? Opravdu i takové nabídky najdete a není to zase nic neobvyklého. Přesto byste samozřejmě neměli zapomínat na to, že k půjčování peněz je potřeba přistupovat zodpovědně, a to zejména s ohledem na to, proč a na co si půjčujete. Půjčka může ale i pomoci v těžkých situacích.

Díky půjčkám zdarma je půjčování peněz dostupnější

Možná jste už někdy v minulosti potřebovali půjčit peníze, ale odradily vás od toho vysoké úroky nebo RPSN. V současné době však najdete nabídky, které musí oslovit každého. Potřebujete-li peníze, mohou se ukázat jako výhodné. Řada společností se snaží nalákat nové zákazníky prostřednictvím první půjčky zdarma. O co se jedná? Ve stručnosti jde o to, že kolik zaplatíte, tolik zase musíte vrátit, ani o korunu navíc. Jedná se o nabídky, kde je:

 • Nulový úrok
 • Nulové RPSN

V každém případě je potřeba si dávat pozor na to, jaké jsou podmínky takových půjček. Často lze tento typ půjčky sjednat jenom do určité částky, zpravidla několika tisíc korun. Od částek vyšších potom už roste úrok i RPSN.

Srovnejte si půjčky zdarma

Abyste získali ucelený přehled o aktuální nabídce na trhu a mezi společnostmi, které nabízejí první půjčku bezplatně, je dobré si aktuální nabídku srovnat. Nemusíte to ale v žádném případě dělat sami, protože na internetu je celá řada inzertních katalogů půjček, které to udělají za vás.

Můžete si tak srovnat nebankovní půjčky zdarma zcela nezávazně a vybrat si mezi nimi tu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Srovnávače půjček vám vyfiltrují půjčky, kde za první sjednání nebudete nic navíc platit. Dále si ale můžete vybírat samozřejmě i podle ostatních parametrů. Kupříkladu se může jednat o to:

 • Jak velkou částku si lze půjčit
 • Jaká je doba splatnosti

Ale pochopitelně také mnoho jiného. Záleží jen na vás, jaké jsou vaše konkrétní požadavky. Například můžete chtít, aby vám byla vyplacena půjčka v hotovosti, což mnozí poskytovatelé také nabízejí.

Musím dokládat příjem?

Pro spoustu lidí může být zajímavá první půjčka bez úroků z toho důvodu, že momentálně nemají žádný příjem nebo nechtějí příjem dokládat. Takové skupiny musíme z velké části zklamat, protože půjčka bez příjmů není dnes možná.

Pokud jednoduše příjem nemáte, neměla by vám dnes úvěrová společnost půjčit. Výjimku mohou tvořit některé skupiny, jako jsou třeba matky na mateřské dovolené nebo důchodci, kteří nemají klasický příjem ze zaměstnání, ale v některých případech mohou půjčku získat.

Pokud se vás týká situace, že nechcete dokládat příjem, tak samozřejmě některé úvěrové společnosti to po vás nebudou vyžadovat. To však neznamená, že si vaše příjmy nejsou schopny ověřit jinak. Jednoduše jim to ukládá zákon, a tak musejí zjistit, zda jste solventní nebo nikoliv.

Půjčku mohou získat i důchodci

Již jsme zmiňovali jednu ze skupin, která někdy může potřebovat využít půjčky. Hovoříme o důchodcích, kde se může jednat o starobního či invalidního důchodce. Tady může pomoci třeba Smart půjčka, která vám umožní půjčit si až několik desítek tisíc korun.

Než se rozhodnete pro libovolnou půjčku, dobře si však za všech okolností prostudujte veškeré podmínky, za kterých si peníze půjčujete. Pokud však budete hledat půjčky přes srovnávače půjček, zpravidla zde najdete především solidní nabídky. Obezřetnosti však samozřejmě není nikdy dost, především při nakládání s osobními financemi.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček