Nové půjčky ihned

Soukromá půjčka na směnku nebo splátky – od lichváře nebo i soukromých osob

Soukromá půjčka na směnku nebo splátky – od lichváře nebo i soukromých osob

Možností, jak si půjčit peníze, je doslova nepřeberné množství. Všechny banky nabízí půjčky, úvěry, hypotéky, kreditní karty nebo i jiné úvěrové produkty.

Další „hromadu“ půjček nabízí nebankovní finanční společnosti. Od krátkodobých malých půjček před výplatou, přes standardní spotřebitelské úvěry s delší dobou splatnosti, až po nákupy na splátky nebo leasing na auto.

Určitou formou půjčky, jsou i nákupy na internetu s možností odložené platby. Zboží dostanete ihned, ale peníze platíte až za 14 dní (nebo i za delší dobu).

Dokonce i některé firmy (zaměstnavatelé), poskytují svým zaměstnancům bezúročné půjčky.

Soukromé půjčky od soukromých osob

Samostatnou kategorií jsou potom soukromé půjčky. Může se jednat o zcela soukromé záležitosti, kdy si půjčujete peníze jen od někoho z rodiny nebo od nějakého známého.

Nebo je možná i půjčka i do cizích lidí – existují pro to speciální aplikace, kde můžete zadat poptávku. V ČR je asi nejznámější platformou pro získání soukromé půjčky aplikace Zonky.

Dosti bokem, pak stojí lichvářské půjčky – které nabízí různé pochybné existence. Tady se to dosti často pochybuje v šedé zóně, nebo se jedná o vyložené podvody a jiné nezákonné jednání.

Soukromá půjčka na směnku – peníze na ruku ihned a bez podvodů?

Nabídek, že někdo půjčí peníze jako soukromý investor, se dá najít na internetu poměrně hodně. Ne vždy to je ale takové, jak to na první pohled vypadá.

Řada nabídek poskytnutí soukromé půjčky, ve skutečnosti znamená pouze zprostředkování úvěru od nějaké nebankovní společnosti. Reálně tedy nedostáváte vlastní peníze od soukromníka, ale od nějaké běžné nebankovky, a soukromník si za to bere jenom provizi.

Jiné nabídky na soukromé půjčky, sice na první pohled mohou vypadat lákavě – slibují peníze i lidem bez příjmu, lidem se záznamem v registru, nebo dokonce i těm, kdo jsou v exekuci či insolvenci. Obvykle to má ale háček – chtějí po vás, abyste dali do zástavy nějakou hodnotnou věc, obvykle je požadována nemovitost.

Pokud má někdo k dispozici nemovitost, kterou by mohl použít jako ručení/zástavu, pak si může půjčit peníze i od banky (neplatí to vždy – banky mají poměrně přísné podmínky, i kdy máte nemovitost do zástavy), nebo určitě od nějaké slušnější/serióznější nebankovní společnosti.

Další nabídky na soukromé půjčky – především ty, které slibují peníze ihned, na směnku, ještě dnes, jsou často jen podvody. Po kontaktování toho, kdo nabízí takovou soukromou půjčku často zjistíte, že musíte nejprve zaplatit nějaký poplatek předem. A hádejte, co se stane, když v dobré víře pošlete peníze?

Najít soukromou půjčku bez podvodů, kde by bylo možné získat rozumné podmínky, kde by si mohl půjčit peníze i ten, kdo je bez příjmu, má záznam v registru nebo je v exekuci či insolvenci, je téměř nemožné.

Soukromá půjčka na splátky – lichvářské úroky

Dají se sice najít opravdové soukromé půjčky, které jsou poskytovány soukromými investory (nebo je spíše rovnou můžeme nazvat správným jménem – jedná se o lichváře), moc se ale nevyplatí.

I když se bude jednat o půjčku na splátky, bude vás to stát hodně peněz. Minimální úrok, se kterým musíte počítat je 100%. Takže pokud si půjčíte 100 tisíc korun, tak na splátkách bude vracet minimálně 200 tisíc korun.

A to jen v případě, že narazíte na nějakého „levného“ lichváře. Častěji jsou úroky ještě vyšší. Takže za půjčku 100 tisíc korun, vracíte i 250 tisíc nebo dokonce budou chtít i 300 tisíc korun.

U lichvářské půjčky na směnku nebo na splátky, navíc riskujete i dost velké problémy, pokud byste náhodou nebyli schopni včas splácet. Uvažovat o podobné půjčce, jako o řešení nějakého finančního problému (který vás možná právě teď trápí), tedy nemusí být úplně nejlepší nápad.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček