Nové půjčky ihned

Blesková půjčka do 10 minut na účtu

Elephant Orchestra, s.r.o.

Blesková půjčka vám nabízí možnost získat peníze do 10 minut. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a vaše půjčka může být vyřízena a schválena již do 10 minut. To je opravdu blesková půjčka, jakou hned tak někde nenajdete.

Co je to Blesková půjčka do 10 minut na účtu

Mezi další výhody Bleskové půjčky patří to, že si velmi snadno můžete zažádat o částku až do 20 000 Kč. Pro nové klienty je sice omezení na maximální výši první půjčky. První půjčka totiž může být poskytnuta v maximální výši 5000 Kč. Při opakované žádosti o peníze ale můžete získat opravdu až 20.000 Kč.

Blesková půjčka do 10 minut je krátkodobý nebankovní úvěr. Finanční prostředky je možné použít na libovolné účely. Nejste nijak limitováni tím, za co získané peníze utratíte. Dobu splatnosti této krátkodobé půjčky si můžete sami nastavit v rozmezí 5 – 31 dní. O peníze navíc můžete žádat kdykoliv. Tím že je půjčka dostupná online, můžete podat žádost 24 hodin denně, 365 dní v roce. O peníze tak můžete žádat i o víkendu nebo v noci.

Podmínky: Blesková půjčka do 10 minut na účtu

Mezi hlavní podmínky pro schválení vaší žádosti o finanční prostředky patří především to, že vám musí být alespoň 18 roků a musíte být občanem ČR (Blesková půjčka tedy není určena pro cizince nebo pro Slováky). K vyřízení dále budete potřebovat kontaktní email a telefon a také bankovní účet. Při registraci a před podáním žádosti o půjčku, budete muset ze svého bankovního účtu uhradit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Tento registrační poplatek slouží k ověření vaší identity a platnosti zadaného bankovního účtu.

Další parametry Bleskové půjčky:

Blesková půjčka do 10 minut na účtu
Nabídka Rychlá půjčka do 10 minut
Popis půjčky Blesková půjčka Vám nabízí možnost krátkodobé nebankovní půjčky, u které budete mít do 30 minut připsané peníze na své bankovním účtě. Není nutné chodit do banky a čekat na schválení.
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 5000 Kč
Minimální doba půjčky 5 dní
Maximální doba půjčky 31 dní
RPSN půjčky: RPSN 716% – 316%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 5000 Kč na dobu 31 dní: poplatek při vrácení půjčky je 1340 Kč, celkem se tedy splácí 6340 Kč
Příklad 2: Půjčka 1000 Kč na 7 dní (jeden týden): poplatek při vrácení půjčky je 120 Kč, celkem tedy splácíte 1120 Kč.
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, být občanem v ČR, nesmíte mít dluhy po splatnosti u jiných finančních institucí, zaplacení registračního poplatku 1 Kč
Poskytovatel úvěru
Název firmy Elephant Orchestra
IČO IČO 24294373
Adresa Elephant Orchestra, s.r.o., Římská 12, 120 00 Praha 2
E-mail pujckableskove.cz@elephant-orchestra.com
Telefon 840877877
Doplňující informace
Více informací http://www.pujckableskove.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček