Nové půjčky ihned

Flexi půjčka bez ručitele

Provident Financial s.r.o.

Hodila by se vám spolehlivá půjčka v hotovosti, bez nahlížení do registrů a bez ručitele? Pák právě tohle vám nabízí Flexi půjčka bez ručitele. Můžete snadno získat až 50 tisíc korun. Peníze vám mohou být vyplaceny na ruku, v hotovosti. Zástupce společnosti vám je při osobní schůzce dopraví až k vám domů. Jednoduše si online zažádáte o půjčku a během velmi krátké doby již můžete mít požadované finance doma. Je to snadné a rychlé. Stačí si o peníze požádat na internetu nebo si zavolat na bezplatnou telefonní linku a finance už mohou být na cestě k vám.

Co je to Flexi půjčka bez ručitele?

Flexi půjčka je nebankovní úvěr. Je ručený především pro ty kdo si potřebují rychle půjčit peníze a nemohou, nebo se nechtějí z nějakého důvodu obracet na banku. U tohoto úvěru můžete dostat peníze v hotovosti na ruku, nebo se ji nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Úvěr bez registru a bez ručitele vám také snadno dává k dispozici finanční částku od 4000 Kč až do 50.000 Kč.  Sami si pak můžete zvolit délku splácení takto získaných finančních prostředků. Doba splatnosti může být nastavena na 45 týdnů nebo i na 60 týdnů. Flexi půjčka bez ručitele se splácí v pravidelných týdenních splátkách.

Podmínky půjčky bez ručitele:

Předpokladem pro to, aby vám mohla být vyplacena půjčka v hotovosti bez ručitele je minimální věk 18 rok, trvalé bydliště na území ČR. Dále je nutné předložit běžné osobní doklady k ověření vaší totožnosti. V neposlední řadě pak budete potřebovat ještě doložit výši vašich příjmů za poslední 3 měsíce, což může být výplatní páska, doklad o důchodu, potvrzení o mateřské dovolené, potvrzení o rodičovském příspěvku nebo jiné doklady.

Další parametry půjčky v hotovosti:

Flexi půjčka bez ručitele
Nabídka Flexi půjčka od Provident bez nahlížení do registrů, bez ručitele v hotovosti nebo ihned na účet v bance
Popis půjčky Půjčky 4 – 50 tisíc korun. Možnost získat peníze v hotovosti nebo ihned převodem na bankovní účet. Nepotřebujete ručitele a peníze máte bez nahlížení do registrů.
Základní parametry
Minimální půjčka 4000 Kč
Maximální půjčka 50000 Kč
Minimální doba půjčky 45 týdnů
Maximální doba půjčky 60 týdnů
RPSN půjčky: RPSN: 63,91% – 70,93%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 4000 Kč na 45 týdnů: každý týden budete splácet 154 Kč. Celkem zaplatíte 6900 Kč. Celkový přeplatek bude 1900 Kč.
Příklad 2: Půjčka 50000 Kč na 60 týdnů: Každý týden splácíte 1530 Kč. Celkem zaplatíte 91 800 Kč. Celkový přeplatek je 41 800 Kč.
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků a trvalé bydliště v ČR. Dále je nutné doložit příjmy za poslední 3 měsíce (výplatní páska, doklad o důchodu, potvrzení o mateřské dovolené, potvrzení o rodičovském příspěvku nebo jiné příjmy).
Poskytovatel úvěru
Název firmy Provident Financial
IČO IČO 25621351
Adresa Provident Financial s.r.o., v Praze 4, Olbrachtova 9/2006, PSČ: 140 00
E-mail zakaznicky.servis@provident.cz
Telefon 844188189
Doplňující informace
Více informací http://www.provident.cz/pages/hotovostni-pujcky

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček