Nové půjčky ihned

Konsolidace bez poplatků

Citibank Europe plc

Máte nějaké dluhy, půjčky, úvěry nebo jiné finanční závazky a chtěli bystě ušetřit? Pak by vás mohla zajímat konsolidace bez poplatků. Můžete využít několik různých variant. Konsolidace dluhů, při které platíte menší měsíční splátku. Konsolidace půjček, při které získáte další peníze nebo konsolidace finančních závazků u které zkrátit celkovou dobu splácení vašich závazků

Co je to konsolidace půjček a dluhů?

Konsolidace neboli spojení je jedním z finančních produktů, které nabízejí banky nebo i nebankovní společnosti. Při konsolidaci se několik různých finančních závazků spojí do jediného. Při konsolidaci je tak možné sloučit několik různých půjček nebo úvěrů. Je také možné zahrnout kreditní kartu, kontokorent na bankovním účtu nebo i závazky za leasing či nákupy na splátky.

Mezi hlavní výhody konsolidace bez poplatků je to, že za ni neplatíte nic navíc. Žádné poplatky za vyřízení konsolidace, žádné poplatky za vedení úvěrového účtu v bance, žádné poplatky za předčasné splacení vašeho závazku. Hradíte jen pravidelné měsíční splátky a úroky.

Sami si pak můžete zvolit, jaký typ konsolidace je pro vás nejvhodnější. Pokud potřebujete snížit měsíční splátky, je možné při konsolidaci sjednat delší dobu splácení než u vašich současných půjček. Stejně tak je možné dohodnout navýšení celkového úvěrového limitu. Takže můžete současně snížit pravidelnou měsíční splátku a současně i získat nějaké další peníze navíc.

Podmínky konsolidace bez poplatku:

Konsolidaci bez poplatků nabízí CitiBank. Mezi podmínky této banka patří požadavek na minimální věk (u zaměstnanců 25 roků, u podnikatelů pak 30 roků). Musíte také dokládat svůj pravidelný měsíční příjem (minimálně se musí jednat o 15.000 Kč čistého). Při žádosti o konsolidaci dále bance předkládáte informace o všech vašich finančních závazcích.

Další parametry:

Konsolidace bez poplatků
Nabídka Konsolidace půjček bez ručení a bez poplatků
Popis půjčky Konsolidace půjček bez poplatků. Snadná a jednoduchá možnost jak sloučit všechny půjčky a platit méně. Nižší splátky bez nutnosti osobní návštěvy v bance.
Základní parametry
Minimální půjčka 100000 Kč
Maximální půjčka 600000 Kč
Minimální doba půjčky 24 měsíců
Maximální doba půjčky 70 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 23,6% – 8,3%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 150000 Kč na 60 měsíců (5 roků): u půjčky platíte úroky 8%, celkové RPSN je pak 8,3%. Každý měsíc splácíte 3 041 Kč. Celkem zaplatíte 182 460 Kč. Přeplatek je tedy 32 460 Kč
Příklad 2: Půjčka 100000 Kč na 60 měsíců (5 roků): u půjčky platíte úroky 11% a celkové RPSN je 13,14%. Pravidelná měsíční splátka bude 2245 Kč. Celkem zaplatíte 134 700 Kč. Přeplatek je tedy 34 700 Kč.
Podmínky půjčky: Konsolidace půjček je poskytována bez ručitele a bez osobní návštěvy v bance. Nepotřebujete ani účet v bance (Citibank). Minimální věk 25 roků, občan ČR a minimální měsíční příjem 15 000 Kč čistého.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Citibank Europe
IČO IČO 28198131
Adresa Citibank Europe plc., Praha 5, Stodůlky, Bucharova 2641/14, PSČ 15802
E-mail zakaznicky.servis@citi.com
Telefon 844555666
Doplňující informace
Více informací https://www.citibank.com/czech/personal-banking/czech/pujcky/konsolidace-pujcek.htm

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček