Nové půjčky ihned

Krátkodobé online půjčky

CreditON Finance CZ s.r.o.

Dostali jste se do nečekané finanční nouze a hodila by se vám nějaká krátkodobá finanční podpora? Možná vám jenom chybí pár tisíc korun do výplaty, nebo vás zaskočila nějaká nečekaná havárie či jiné nechtěné výdaje. V takovém případě tady pro vás jsou krátkodobé online půjčky. Každý, kdo rychle potřebuje získat peníze, si může krátkodobě půjčit až 10 tisíc korun. U této půjčky nemusíte dokládat vaše příjmy, ani nejsou požadovány obvyklé formality jako kontrolování registrů, osobní návštěva v bance nebo jiné zdržování, vše je možné vyřídit online a rychle.

Co nabízí krátkodobé online půjčky?

Nevíte si rady a jste momentálně bez peněz? Krátkodobé online půjčky vám nabízí svoji pomocnou ruku. Snadno a rychle získáte 1 – 10 tisíc koroun. Peníze vracíte za 1 – 30 dní, podle toho jak se vám to zrovna hodí. Pro sjednání krátkodobé půjčky nepotřebujete potvrzení o vašem příjmu, nekontroluje se registr a půjčka je k dispozici i bez ručitele.

O peníze si zde může požádat kdokoliv. To dokazuje ostatně i to, že tuto nabídku již využilo více než 16 tisíc spokojených klientů. I to je zárukou že se nejedná o nějakou podvodnou půjčku nebo nějaký trik jak z vás vytáhnout peníze. U půjčky platíte jen malý jednorázový poplatek, který se hradí při vracení peněz. Nic předem nehradíte, ani nepodepisujete žádné záludné smlouvy.

Jaké mají podmínky krátkodobé online půjčky?

Základní podmínkou pro získání krátkodobé online půjčky je mít minimálně osmnáct roků. Také budete potřebovat nějaký bankovní účet, kam vám získané peníze mohou být zaslány. Ještě také potřebujete kontaktní telefon, aby se s vámi mohl spojit pracovník, který bude vyřizovat vaši žádost. Nic dalšího už není potřeba. Během procesu schvalování budete vyzváni, abyste uhradili jednu korunu jako aktivační poplatek vašeho klientského účtu. To je vyžadováno především proto, aby se zajistilo ověření správnosti zadaného bankovního účtu.

Další parametry krátkodobé online půjčky:

Krátkodobé online půjčky
Nabídka Rychlé krátkodobé online půjčky se zárukou.
Popis půjčky Nabízíme rychlé krátkodobé půjčky se zárukou. Poskytnuli jsme již více než 16 tisíc půjček. Půjčte si až 10 tisíc korun snadno a rychle.
Základní parametry
Minimální půjčka 100 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 3500 Kč na 30 dní: při splatnosti půjčky se vrací celkem 4228 Kč. Poplatek za tuto půjčku je tedy 728 Kč.
Příklad 2: Půjčka 10000 Kč na 30 dní: Při splatnosti půjčky se vrací 12518 Kč. Poplatek za tuto půjčku je tedy 2518 Kč.
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, platný bankovní účet v ČR a kontaktní telefon. Při žádosti o první půjčku je nutné převést registrační poplatek 1Kč.
Poskytovatel úvěru
Název firmy CreditON Finance CZ
IČO IČO 24849707
Adresa CreditON Finance CZ s.r.o., Na Perštýně 342/1, Praha-Staré Město, 110 00
E-mail info@crediton.cz
Telefon 222764041
Doplňující informace
Více informací http://www.crediton.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček