Nové půjčky ihned

Nebankovní konsolidace půjček a dluhů

ACEMA Credit Czech, a.s.

Konsolidace půjček a dluhů, neboli jejich spojení je určena především pro ty, kdo mají nějaké jiné půjčky, úvěry či jiné finanční závazky. Pokud jste v podobné situaci, a současně máte záznam v registru dluhů, nebo jinou špatnou finanční minulost, a nemůžete se tedy obrátit na banku, pak je zde nebankovní konsolidace. U této konsolidace můžete získat až pět miliónů korun z od nebankovní společnosti a zaplatit své předchozí závazky.

Co je to nebankovní konsolidace?

Tento úvěrový produkt je nabízen nebankovní společností. Konsolidace dluhů a půjček, nabízí částku od 100 tisíc korun až do 5 miliónů korun. Půjčené peníze pak můžete splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Maximální doba splatnosti je 20 roků.

Pokud máte nějaké dluhy, pomůže vám konsolidace s jejich vyplacením. Díky sloučení více půjček do této jediné si můžete zajistit placení menší měsíční splátky. Nebo je možné dojednat prodloužení doby splatnosti a tím opět dosáhnout toho, že budete platit na splátkách méně.

Tato nebankovní konsolidace dluhů je poskytována bez ověřování záznamů v registrech dluhů a neplatičů. Nevadí dokonce ani to, pokud je na vás uvalena exekuce. S pomocí konsolidace můžete uhradit svoje závazky a vyhnout se tak třeba zabavení majetku.

Podmínky konsolidace dluhů:

Pro schválení je nutné ručit za poskytnuté finanční prostředky nemovitostí. Pokud nemáte žádnou nemovitost, může být u konsolidace ručitel, který je vlastníkem. V případě, že je vlastněná nemovitost ve společném majetku manželů, je nutné, aby o úvěr žádali oba manželé společně. Jako zástava může sloužit i družstevní byt (v Praze a okolí).

Další parametry nebankovní konsolidace:

Nebankovní konsolidace půjček a dluhů
Nabídka Nebankovní konsolidace půjček a dluhů, výhodnější úroky než v bance (již od 7,99%)
Popis půjčky Nebankovní konsolidace půjček, není prováděna kontrola registru dluhů, nepotřebujete potvrzení o příjmu. Peníze jsou půjčeny oproti zástavě nemovitosti
Základní parametry
Minimální půjčka 100000 Kč
Maximální půjčka 5000000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 240 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 43,7% – 9,61%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 150000 Kč na 36 měsíců (3 roky): Pravidelná měsíční splátka bude 5 173 Kč (tj. RPSN 24%), celkový přeplatek bude 36228 Kč.
Příklad 2: Půjčka 1 milión korun na 5 let (60 měsíců): Pravidelná měsíční splátka bude 20 471 Kč (RPSN 12.8%), celkem zaplatíte 1 228 260 Kč. Celkový přeplatek bude 228 260 Kč.
Podmínky půjčky: Předpokladem pro získání půjčky je vlastnictví nějaké nemovitosti. K žádosti se přikládá výpis z katastru nemovitostí.
Poskytovatel úvěru
Název firmy ACEMA Credit Czech
IČO IČO 26158761
Adresa ACEMA Credit Czech, a.s., Čimická 780/61, 181 00 Praha 8 – Čimice
E-mail info@acema.cz
Telefon 844505555
Doplňující informace
Více informací http://www.acema.cz/produkty/konsolidace-pujcek

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček