Nové půjčky ihned

Nejrychlejší online půjčka do 20000 Kč

Friendly Finance s.r.o.

Jaké je nejrychlejší půjčka? Kam se obrátit, pokud potřebujete peníze opravdu velmi rychle? Je lepší zajít do banky nebo využít nějakou nebankovní nabídku na získání rychlé půjčky? Pokud vás zajímá, kde se dá najít opravdu ta nejrychlejší půjčka, pak vám poradíme. Unikátní finanční projekt, který je dostupný online, nabízí nejrychlejší půjčky na českém internetu. Jedná se o Půjčkomat, který vám dokáže zajistit okamžité zpracování vaší žádosti o peníze a nejrychlejší vyplacení schválené výše úvěru na bankovní účet. Peníze tak můžete mít u vás v bance již během několika málo minut.

Co je to nejrychlejší půjčka?

Nejrychlejší půjčka je ta, která vám dokáže poskytnout požadované finanční prostředky během několika málo minut. Pokud by se vám hodila půjčka do 20000 Kč, pak se můžete obrátit na Půjčkomat o podat si žádost o tuto rychlou půjčku.

Základní nabídka je krátkodobá půjčka 1 – 5 tisíc korun na 5 až 31 dní. Pokud se ale stanete klientem a budete včas a řádně splácet vaše závazky, může vám být poskytnuta půjčka do 20000 Kč. Navíc zde nepotřebujete složitě dokládat vaše příjmy, o úvěr je možné žádat, i když máte špatnou finanční historii. Díky tomu, že vše se vyřizuje automaticky a online, můžete mít peníze okamžitě k dispozici.

Podmínky nejrychlejší půjčky:

Pokud by vás zajímalo, jak se vyřizuje nejrychlejší půjčky, tak věřte, že je to velmi prosté. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách této finanční společnosti a vyplnit několik základních osobních údajů jako je jméno, příjemní, váš mobilní telefon a email. Po registraci ještě budete požádáni o zadání čísla vašeho bankovního účtu. Pro ověření čísla účtu v bance, je pak nutné odeslat 1 Kč z tohoto účtu, abyste doložili, že jste oprávněným vlastníkem. A zbytek už je na vás. Zvolíte si částku, dobu splatnosti a peníze už jsou na cestě k vám.

Další parametry nejrychlejší půjčky:

Nejrychlejší online půjčka
Nabídka Nejrychlejší online půjčka s garancí vyřízení půjčky do 10 minut, peníze jsou vyplaceny obratem
Popis půjčky Pokud potřebujete velmi rychle půjčit peníze, není rychlejší způsob. Vyřizujeme online půjčky do 10 minut od podání žádosti.
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 5000 Kč
Minimální doba půjčky 5 dní
Maximální doba půjčky 31 dní
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 3000 Kč na 31 dní: Poplatek za půjčku je 804 Kč, celkem tedy budete muset vracet 3804 Kč.
Příklad 2: Půjčka 5000 Kč na 20 dní: Poplatek za půjčku je 1125 Kč. Celkem tedy budete vracet 6125 Kč
Podmínky půjčky: Půjčku může získat každá fyzická osoba starší 18-ti let s trvalým příjmem, která nemá žádné neuhrazené dluhy u jiné instituce.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Friendly Finance
IČO IČO 24161306
Adresa Friendly Finance s.r.o., Praha 1, Nové Město, Truhlářská 1108/3, PSČ 110 00
E-mail podpora@pujckomat.cz
Telefon 222769230
Doplňující informace
Více informací https://www.pujckomat.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček