Nové půjčky ihned

Nová švýcarská půjčka do 20000 Kč na 3 měsíce

Půjčka bez registru a doložení příjmu hned

Tato nová půjčka se jmenuje švýcarská půjčka. Podobně, jako je i švýcarské bankovnictví synonymem pro soukromí a bezpečnost, i tato nová půjčka klade velký důraz na ochranu vašich osobních údajů a vašeho soukromí. Velmi snadno a rychle zde můžete získat půjčku až do 20000 Kč, se splatností až na 3 měsíce. Peníze si může půjčit každý, kdo splní základní podmínky

Nová švýcarská půjčka do 20000 Kč

Tato nová švýcarská půjčka patří mezi krátkodobé nebankovní úvěry. Všem kdo potřebují rychle sehnat peníze na kratší dobu, jsou zde k dispozici finanční prostředky až do výše 20000 Kč. Pro získání této sumy peněz, stačí splnit pouze jednoduché základní podmínky.

Vyplníte online žádost, kterou najdete zde. Vaše žádost je pak obratem zpracována a vyhodnocena. Ihned se pak dozvíte výsledek. V případě schválení pak máte peníze k dispozici už do 5 minut. V žádosti vyplňujete několik málo osobních údajů a kromě toho je pak ještě potřeba doložit kopii osobního dokladu (OP, občanský průkaz) a ještě jeden doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce). Kromě toho je pak ještě potřeba připojit výpis z bankovního účtu a ověřit vlastnictví bankovního účtu.

Půjčka do 20 tisíc korun do 5 minut

Výplata peněz je u této nové švýcarské půjčky bezhotovostním převodem. Pokud máte účet u některé „větší“ české banky (tedy především u České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank), pak budete mít peníze k dispozici do 5 minut od jejich odeslání. U ostatních bank to může trvat 1 – 2 dny, než vám jsou finanční prostředky připsány na váš účet.

Nová švýcarská půjčka až na 3 měsíce

Sami si také můžete zvolit dobu splatnosti. Ta může být již od 10 dní (když vám třeba chybí jen pár tisíc korun do výplaty). Maximální doba splatnosti základního úvěru je na 3 měsíce. V tom případě peníze splácíte formou 3 splátek (vždy jednou za 3 měsíce). U půjčky do 30 dní se platí pouze jedna splátka.

Výhody nové půjčky do 20000 Kč

Neplatíte zde žádné poplatky předem, jako třeba za schválení úvěru apod. Platíte pouze dohodnutý poplatek a úroky vždy při termínu splatnosti (na konci úvěru nebo jednou za měsíc, podle zvolené délky půjčky). Nemusíte také dokládat potvrzení o příjmu – stačí jen osobní doklady a výpis z účtu.

Podrobné informace o nové švýcarské půjčce:

Nová švýcarská půjčka do 20000 Kč na 3 měsíce
Nabídka Nová švýcarská půjčka vám garantuje peníze do 5 minut od schválení. Můžete mít až 20 tisíc korun na 3 měsíce.
Popis půjčky Tato nová švýcarská půjčka nabízí půjčky do 20000 Kč na 3 měsíce i bez potvrzení o příjmů a bez registrů. Neplatíte žádné poplatky předem. Peníze máte ihned po schválení žádosti. Je kladen maximální důraz na ochranu vašeho soukromí a osobních údajů.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 20000 Kč
Minimální doba půjčky 10 dní
Maximální doba půjčky 3 měsíce
RPSN půjčky: RPSN je již od 688%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 20000 Kč na 3 měsíce, pak zaplatíte 3 splátky ve výši 11 077,07 Kč. Úrok je 1% denně, celkové RPSN je 688%.
Příklad 2: Pokud si půjčíte 10000 Kč na 1 měsíc (na 30 dní), pak splácíte celkem 13000 Kč, poplatek za půjčku je 3000 Kč, úrok je 1% denně, celkové RPSN je 2355%, poplatek za prodloužení o 7 dní je 700 Kč.
Podmínky půjčky: Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde napíšete základní osobní údaje. Následně potřebujeme poslat ofocený občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce), aktuální výpis z účtu a ověřit váš bankovní účet zasláním symbolické částky ve výši 1 Kč. Pakliže nemáte exekuci, máte české občanství, splňujete věkovou hranici 18 let, nebrání nic schválení vaší půjčky.
Poskytovatel úvěru
SWISS FUNDS, a.s.
IČO IČO 05421721
Adresa Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
E-mail info@svycarskapujcka.cz
Telefon 603188122
Více informací https://www.svycarskapujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček