Nové půjčky ihned

Online půjčky do 25000 Kč ihned!

Půjčka Creditlimit.cz

Půjčka Creditlimit, je nabídka nebankovní finanční společnosti, která vám umožní i opakované půjčení peněz. Na rozdíl od běžného úvěru, kde jednou dostanete peníze, a pak už jen splácíte, tato půjčka funguje trochu jinak.

Od společnosti Ferratum Bank dostanete úvěrový limit až do výše 25 000 Kč. A je jen na Vás, kdy e rozhodnete tyto finanční prostředky použít. A navíc, i kdybyste vyčerpali celý úvěrový limit, jakmile uhradíte několik pravidelných měsíčních splátek, můžete si znovu půjčit další peníze, až do výše schváleného úvěrového limitu.

Neomezená nebankovní půjčka

Tato půjčka Vám nabízí úvěrový limit od 2 tisíce korun do 25 tisíc korun. Splatnost úvěru je neomezená. Tedy pro přesnost, u této půjčky musíte pravidelně každý měsíc uhradit pravidelnou měsíční splátku.

Vzhledem k tomu, že následně pak ale můžete opakovaně čerpat finanční prostředky, až do schváleného limitu, tak není splatnost nijak omezena. Funguje to tedy podobně jako kontokorent (povolené přečerpaní účtu) u banky nebo podobně jako kreditní karta.

Jaké má podmínky tato online půjčka do 25000 Kč?

Není to nic složitého. O peníze si může požádat každý, kdo má alespoň nějaký minimální příjem. A není nezbytnou podmínkou, že by se muselo jednat jen o příjem ze zaměstnání. O peníze si opravdu mohou požádat všichni, kdo mají nějaký pravidelný příjem.

Nabídka je tedy určena třeba i pro důchodce, nebo pro ženy v domácnosti na mateřské nebo rodičovské dovolené, pokud dostávají každá měsíc nějaké dávky.

Vyřízení tohoto úvěru je také možné provést jen přes internet. Není potřeba někam jezdit nebo chodit. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost ZDE. A za chvíli vám už mohou být peníze převedeny na účet v bance a vy si je můžete jít vyzvednout do bankomatu.

Další parametry online půjčky

Online půjčky do 25000 Kč ihned!
Nabídka Nabízíme Vám ihned 25000 Kč, které máte k dispozici po neomezenou dobu. Stačí jednou vyplnit žádost a pak si můžete opakovaně půjčovat peníze
Popis půjčky Credit Limit funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 25.000 Kč na klientův účet a jen na něm záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátí zpět. Žádné poplatky za prodloužení, žádné smluvní pokuty, možnost splátek zdarma. Noví klienti mohou napoprvé čerpat 9.000 Kč, stávající zákazníci Ferratum Bank až 25.000 Kč.
Základní parametry
Minimální půjčka 2000 Kč
Maximální půjčka 25000 Kč
Minimální doba půjčky 1 měsíc
Maximální doba půjčky neomezeně
RPSN půjčky: Od 12,5% + denní úrok 0,2833%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 25 000 Kč, pak jednorázově zaplatíte poplatek 3125 Kč a dále pak 70 Kč za každý den trvání úvěru, tj. 2100 Kč měsíčně
Příklad 2: Pokud si půjčíte 10 tisíc korun, pak platíte jednorázový popletek za čerpání úvěru ve výši 12,5%, tedy 1250 Kč a dále pak denní úrok 0,2833% tedy 28 Kč, za měsíc tak uhradíte na úrocích cca 840Kč
Podmínky půjčky: , není vyžadováno potvrzení o příjmu, provádí se kontrola registrů. K vyřízení je dále potřeba kopie OP, rychlost vyřízení je do 10 minut.
Poskytovatel úvěru
Ferratum Bank p.l.c.
IČO IČO 27894690
Adresa Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, MALTA
E-mail info@ferratumbank.cz
Telefon 245001715
Více informací https://www.creditlimit.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček