Nové půjčky ihned

Osobní půjčka na směnku

Chovanec Media s.r.o

Nevyhovují vám běžně dostupné úvěry od banky nebo od nebankovních subjektů? Hledáte osobní přístup a individuální jednání, které vám dokáže zajistit dostatečné finanční prostředky pro krytí vašich momentálních výdajů a potřeb? Pak je zde osobní půjčka na směnku, která vám může nabídnout mnohem více. I to co jiné úvěry a finanční produkty nedokáží zajistit. Navíc si můžete půjčit peníze i bez kontroly registrů. Osobní půjčka na směnku se tak hodí i pro klienty, kteří mají špatnou finanční minulost nebo nějaký negativní záznam v některém z registrů.

Co je to půjčka na směnku?

Půjčka na směnku je jedním z finančních instrumentů, jehož prostřednictvím je možné získat peníze. Na rozdíl od klasické bankovní půjčky nebo úvěru, u osobní půjčky na směnku s celá půjčená částka splácí jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti. U této osobní půjčky je možné dohodnout dobu splatnosti na 36 měsíců (3 roky nebo dokonce až maximálně na 240 měsíců (20 roků).

Mezi další přednosti této skvělé finanční nabídky pak patří i osobní jednání. Neproházíte žádným automatickým schvalovacím procesem, jako u různých půjčkomatů a běžných finančních společností. Vaše finanční bonita, možnost splácet peníze je posuzována individuálně. Díky tomuto osobnímu přístupu pak peníze může získat i ten, kdo byl u jiné společnosti automaticky odmítnut.

Podmínky osobní půjčky na směnku:

Podmínky pro získání osobní půjčky na směnku se liší v závislosti na požadované částce a na posouzení schopnosti půjčku splácet. Základním předpokladem je minimální věk 18 roků a občanství české republiky. Podle toho, o jakou částku budete mít zájem, pak mohou být požadovány některé další záruky. Obecně ale platí, že pro většinu částek je samotnou zárukou za půjčku již vystavená směnka.

Další parametry půjčky na směnku:

Osobní půjčka na směnku
Nabídka Půjčka na směnku bez nahlížení do bankovních registrů
Popis půjčky Půjčka na směnku i na milión korun. Bez kontroly registrů, peníze od různých investorů. Individuální přístup.
Základní parametry
Minimální půjčka 30000 Kč
Maximální půjčka 1000000 Kč
Minimální doba půjčky 36 měsíců
Maximální doba půjčky 240 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 4,1% – 16,7%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 30000 Kč na 36 měsíců (3 roky): pravidelná měsíční splátka 930 Kč. Celkem tedy zaplatíte 34020 Kč. Přeplatek půjčky je 4020 Kč.
Příklad 2: Půjčka 200000 Kč na 72 měsíců (6 roků): pravidelná měsíční splátka bude 4204 Kč. Celkem zaplatíte 263 763 Kč. Celkový přeplatek bude 63 763 Kč;
Podmínky půjčky: Konkrétní podmínky této půjčky na směnku závisí na požadované částce a posouzení bonity klienta.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Chovanec Media
IČO IČO 28783247
Adresa Chovanec Media s.r.o
E-mail pujcka@ok-mail.info
Telefon
Doplňující informace
Více informací http://na-smenku.com/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček