Nové půjčky ihned

Půjčka bez registru a doložení příjmu hned

Půjčka bez registru a doložení příjmu hned

Nebankovní půjčky mohou být řešením v situaci, kdy potřebujete peníze, a v bance před vámi „zavírají dveře“. Mezi nebankovní půjčky pak patří i tato nabídka. Máte zde možnost, již do 15 minut, dostat peníze. Navíc je to velmi jednoduché. Jde to i bez registru, a bez doložení příjmu. Zadáte několik základních údajů, a již za malou chvíli mohou být peníze odeslány na váš účet v bance.

Půjčka bez doložení příjmu ihned

Tato půjčka je vyřizována ihned. Vyplníte jednoduchý registrační formulář (třeba ZDE), a do 15 minut už může být vše vyřízeno. Obratem se dozvíte výsledek vyhodnocení vaší žádosti. A poté jsou ihned převedeny finance do Vaší banky. To pak již dnes nemusí trvat dlouhou dobu. Často je tam můžete mít už za pár minut.

K vyřízení úvěru nepotřebujete nic „speciálního“. Je to možné i bez doložení příjmu. To ale pochopitelně neznamená, že půjčka je určena lidem bez jakéhokoliv příjmu. Pro chválení úvěru je nutné, abyste disponovali nějakým zdrojem trvalého a pravidelného příjmu

Půjčka bez registračního poplatku

Tato půjčka je na rozdíl od jiných nebankovních úvěrů poskytována i bez registračního poplatku 1 Kč. Vše co potřebujete, je především platný občanský průkaz. Dále vám musí být nejméně 21 roků, a musíte být občanem České republiky. Také byste neměli být v exekuci či insolvenci.

Pokud tyto podmínky splňujete, pak si o peníze můžete požádat ihned. Nic vás to nestojí, jen pár minut vašeho času, a ihned budete vědět, zda vám právě tady půjčí peníze. Za zeptání nic nedáte. A třeba právě tato půjčka vám pomůže s řešením vašich finančních starostí.

Další podmínky a parametry:

Půjčka bez registru a doložení příjmu hned
Nabídka Půjčte si peníze hned – už do 15 mnut je máte k dispozici. Bez registrů a bez ručení.
Popis půjčky Poskytujeme rychlé nebankovní půjčky bez registru a bez doložení příjmu. Peníze můžete mít hned na vašem bankovním účtu. Už do 15 minut. Nyní i s možností velké slevy až 75%.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 4500 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 28 dní
RPSN půjčky: RPSN je již od 2064,2%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 4500 Kč na 28 dní, pak vracíte celkem 5697 Kč (přeplatek je 1197 Kč) což odpovídá RPSN 2064,2%.
Příklad 2: Pokud si půjčíte 3000 Kč na 2 týdny (14 dní), pak vracíte 3497 Kč (poplatek je tedy 497 Kč) a RPSN je 5341,1%
Podmínky půjčky: U půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmu (je vyžadováno jen velmi výjimečně), měli byste ale být zaměstnání, resp. mít nějaký pravidelný příjem. Minimální věk 21 roků a nebýt v insolvenci nebo exekuci.
Poskytovatel úvěru
Kontex Trade International s.r.o.
IČO IČO 24827061
Adresa Praha 4, Na Okruhu 488/27, 14200
E-mail info@pujcka7.cz
Telefon 228226971
Více informací https://www.pujcka7.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček