Nové půjčky ihned

Půjčka do 5000 Kč okamžitě všem

Rychlá půjčka před výplatou v hotovosti, na ruku

Společnost Coolcredit poskytuje rychlé nebankovní půjčky bez zástavy a bez ručení. Nabídka od této nebankovní společnosti, se může hodit, pokud potřebujete krátkodobě půjčit určitou sumu peněz, na pokrytí nějakých neočekávaných výdajů. Může to být solidní finanční pomoc před výplatou.

Ten, kdo potřebuje peníze, si může okamžitě požádat o poskytnutí úvěru třeba ZDE. Pokud se bude jednat o první půjčku, pak je maximální možná výše úvěru stanovena do 5000 Kč. Při opakovaném půjčování peněz, se úvěrový limit zvyšuje až na 15000 Kč.

Půjčka do 5000 Kč pro každého

Běžná doba splatnosti tohoto nebankovního úvěru je do 30 dní. Pokud ale náhodnou není možné zapůjčenou sumu peněz vrátit v tomto termínu, je zde možnost i prodloužení o dalších 7, 14 nebo 30 dní. Pro prodloužení doby splatnosti, stačí uhradit příslušný poplatek, a termín splatnosti se pak automaticky posune.

Rychlá půjčka před výplatou

Tato rychlá půjčka, je určena všem. Pro její získání ani nemusíte být zaměstnaní. Potvrzení o příjmu se zpravidla nevyžaduje. Na druhou stranu, jedním z předpokladů pro schválení žádosti o peníze je to, že máte nějaký pravidelný příjem. Nejméně ve výši 1/3 z celkové výše úvěru. Může se ale jednat o „jakýkoliv“ pravidelný a ověřitelný příjem. Třeba to může být starobní nebo invalidní důchod. Nebo peníze, které dostáváte na mateřské nebo rodičovské. Alternativně se pak může jednat i o jiné další příjmy.

Rychlá půjčka okamžitě všem

Půjčka do 5000 Kč je k dispozici okamžitě. Není nutné nikam chodit. Vyplníte jenom základní žádost o peníze přes internet, a už do 10 minut můžete mít peníze na svém účtu v bance. Pokud je vaše banka jedna z těchto – FIO Banka, Česká spořitelna, Moneta Bank, Raiffeisen Bank nebo Komerční banka, pak máte peníze okamžitě po schválení žádosti – už do 10 minut.

Další parametry půjčky do 5000 Kč:

Půjčka do 5000 okamžitě všem
Nabídka Můžeme vám půjčit až 15000 Kč během 10 minut od chválení. Vyberte si, kolik peněz potřebujete, a zbytek už nechte na nás.
Popis půjčky Coolcredit poskytuje rychlé online půjčky na profesionální a férové úrovni. Půjčíme vám až 15000 Kč ihned, bez zbytečných otázek a bez složitého vyřizování. Peníze máte do 10 minut ihned k dispozici.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 15000 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN půjčky je až 2969 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte částku 15 tisíc korun na 30 dní, pak vracíte celkem 19 875 Kč. Poplatek je tedy 4875 Kč, což odpovídá RPSN 2969%.
Příklad 2: Pokud si půjčíte částku 5000 Kč na dobu 30 dní, pak budete vracet celkem 6225 Kč, přeplatek je tedy 1225 Kč.
Podmínky půjčky: Žadatel o půjčku nemusí být zaměstnaný, je ale požadován nějaký pravidelný příjem, výše půjčky by pak měla odpovídat tomu, aby byl žadatel schopný uhradit půjčku nejméně 1/3 ze svého příjmu, vyřízení je online, do několika minut.
Poskytovatel úvěru
COOL CREDIT, s.r.o.
IČO IČO _02112621
Adresa Na Příkopě 988/31, Staré Město, 110 00 Praha 1
E-mail info@coolcredit.cz
Telefon 226219946
Více informací http://www.coolcredit.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček