Nové půjčky ihned

Půjčka ihned na ruku – první půjčka zdarma

Zaplo

Půjčka ihned na ruku je nabízena společností Zaplo s.r.o. Jedná se o mezinárodní finanční společnost, která poskytuje nebankovní půjčky v deseti evropských zemích. Půjčka ihned na ruku je určena především pro ty zájemce o peníze, kdo potřebují rychlou finanční pomoc. Jedná se o krátkodobou půjčku. Maximální doba splatnosti je stanovena na 30 dní (s možností opakovaného odložení splátek).

Základní parametry a podmínky půjčky zdarma

Jednou z hlavních výhod této nebankovní půjčky je to, že noví klienti mají možnost uzavřít první půjčku zcela zdarma. V takovém případě je sice limitována maximální výše úvěru. U první půjčky je tak možné získat pouze 8 000 Kč. Na druhou stranu ale zase za vypůjčené peníze neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Prostě si jen půjčíte 8000 Kč a po uběhnutí sjednané doby splatnosti (například 30 dní), budete posílat zpátky právě jen oněch 8000 Kč. Ani jednu korunu navíc. Neplatíte nic předem ani nic dalšího. Při opakované půjčce jsou pak již účtovány standartní poplatky dle platného ceníku této společnosti – viz modelový výpočet níže v tabulce.

Jak získat peníze zdarma a bez poplatků

Půjčka ihned na ruku může být sjednána jakoukoliv osobou, která má minimálně 18 roků, je občanem České republiky, a má bankovní účet u některé banky, která působí na území ČR (účet v zahraničí není pro sjednání této půjčky akceptovatelný).

Samotné vyřízení půjčky je velmi snadné. Stačí, když online – na webu této finanční společnosti – vyplníte základní registrační formulář. Po jeho odeslání je zahájen schvalovací proces. Půjčování peněz probíhá i o víkendech nebo ve státní svátky. Ve všední den jsou služby poskytovány od 8 do 20 hodin. O víkendech a ve svátky pak od 9 do 17 hodin.

To, jestli byla půjčka chválena, se dozvíte obratem. Zpravidla už do jedné hodiny. Pokud je půjčka schválena, peníze jsou ihned odeslány na vás bankovní účet. V závislosti na tom, jaká je vaše banka, tak můžete mít peníze ihned (není výjimkou, že vám peníze dorazí na účet do hodiny), nebo pak do druhého dne.

Další parametry půjčky ihned na ruku:

Půjčka ihned na ruku – první půjčka zdarma
Nabídka Okamžitá online půjčka, peníze ihned a na ruku. Bez poplatků a bez úroků. První půjčka je zcela zdarma
Popis půjčky Tato rychlá online půjčka nabízí možnost získat peníze ihned na ruku. Při první půjčce neplatíte vůbec žádné poplatky nebo úroky. Vracíte pouze stejnou částku, jako jste si půjčili.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000
Maximální půjčka 15000
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: první půjčka zdarma, při opukové půjčce je RPSN od 730,1%
Příklady a RPSN
Příklad 1: První půjčka 8000 Kč na 30 dní: U první půjčky se neplatí žádné poplatky. Po 30-ti dnech budete tedy vracet 8000 Kč. Poplatek za prodloužení o dalších 7 dní je 784 Kč
Příklad 2: Opakovaná půjčka 15000 Kč na 30 dní: Při opakované půjčce se již platí běžné poplatky. V tomto případě to bude 2850 Kč, vracíte tedy celkem 17 850 Kč.
Podmínky půjčky: Půjčku mohou získat lidé, kterým je minimálně 18 roků, mají občanství ČR. Dále je požadován bankovní účet u některé české banky, a bezdlužnost (žadatel nesmí být v insolvenci nebo v úpadku)
Poskytovatel úvěru
Název firmy Zaplo Finance s.r.o.
IČO IČO 29413575
Adresa Zaplo Finance s.r.o., Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7
E-mail info@zaplo.cz
Telefon 800399399
Doplňující informace
Více informací https://www.zaplo.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček