Nové půjčky ihned

Půjčka ihned před výplatou

Elephant Orchestra, s.r.o.

Potřebujete získat peníze ihned před výplatou? Pak by vás mohla zajímat práce půjčka ihned před výplatou. Je to krátkodobá půjčka, která vám umožňuje získat finanční prostředky na dobu, než získáte finance z jiného zdroje.  Finance formou tohoto krátkodobého úvěru pak může získat opravdu kdokoliv. Při poskytování půjčky nejsou kontrolovány běžné bankovní a nebankovní registry. Není ani potřeba dokládat potvrzení o příjmu nebo uvádět jaké jsou vaše příjmy. Půjčky ihned před výplatou je tak určena nejenom pro zaměstnance, šanci mají i nezaměstnaní lidí bez práce, ženy na mateřské dovolené nebo třeba i důchodci.

Co je to půjčka ihned před výplatou?

Půjčka ihned před výplatou je nebankovní krátkodobý úvěr. Finanční prostředky je možné získat na dobu 15 až 30 dní. Maximální výše půjčky je omezena na 10 tisíc korun. Není to tedy velká částka, to je ale dáno charakterem této nabídka. Půjčka ihned je určena především pro krytí drobnějších, náhlých výdajů, které žadatel není schopen pokrýt ze svých finančních rezerv.

Vyřídit si půjčku ihned je velmi snadné. Stačí buď vyplnit online žádost (elektronický formulář na webu poskytovatele), nebo je možné žádost poslat i prostřednictvím běžné SMS zprávy. Za žádost se nic neplatí předem. Není také nutné platit registrační poplatek 1 Kč (jako u některých jiných krátkodobých půjček). Finanční prostředky jsou poskytovány i bez kontrolování registrů a není požadováno předložení potvrzení o příjmech.

Podmínky půjčky ihned:

O půjčku si může požádat každý občan České republiky, které má minimálně 20 roků a maximálně 70 roků. Není požadováno dokládání příjmů. Není požadován negativní záznam v registrech. Jediná podmínka je ta, že nesmíte mít uzavřenou žádnou další půjčku nebo být dokonce ve zpoždění se splatností u této nebankovní společnosti.

Další parametry:

Půjčka ihned před výplatou
Nabídka Půjčka ihned i bez nahlížení do registru a bez potvrzení příjmu
Popis půjčky Chybí vám 10 tisíc korun a do výplaty daleko? Půjčte si 500 – 10 tisíc korun. Peníze dostanete ihned, bez čekání. Neplatíte žádné poplatky předem a nepotřebujete ručitele
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 15 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 402% – 487%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 1000 Kč na 7 dní: Při splacení půjčky musíte vrátit celkem 1200 Kč. Za půjčku tedy zaplatíte 200 Kč poplatek.
Příklad 2: Půjčka 10 tisíc korun na 30 dní: při splácení půjčky musíte vrátit celkem 13300 Kč. Zaplatíte tedy poplatek 3300 Kč.
Podmínky půjčky: Půjčka je poskytována i bez doložení příjmu, jen na OP + doložení adresy. Nepotřebujte ručitele ani není prováděna kontrola v registru. Minimální věk 18 roků, občan ČR, bez dluhů po splatnosti.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Elephant Orchestra
IČO IČO 24294373
Adresa Elephant Orchestra, s.r.o., Římská 12, 120 00 Praha 2
E-mail ipujcka.cz@elephant-orchestra.com
Telefon 840877877
Doplňující informace
Více informací http://www.ipujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček