Nové půjčky ihned

Půjčka na cokoliv bez potvrzení o příjmu

ACEMA Credit Czech, a.s.

Sháníte peníze a nikdo vám nechce půjčit? Máte jen malé nebo dokonce vůbec žádné příjmy a to je důvodem, proč jinde vaši žádost o peníze zamítli? V takovém případě by vás mohla zaujmout půjčky na cokoliv, kterou je možné sjednat i bez potvrzení o příjmu. U této půjčky nepotřebujete dokazovat vaše příjmy. Není potřeba předkládat výpis z bankovního účtu, výplatní pásky ani nic jiného. Úvěr je poskytován bez potvrzování příjmů.

Co je to půjčka bez dokládání příjmu?

Finanční prostředky, které můžete získat formou půjčky bez dokládání příjmu, je možné použít libovolným způsobem. Mohou sloužit ke krytí vašich běžných výdajů a potřeb. Můžete je použít na nákup nového auta nebo i k financování nového bydlení. Peníze jsou poskytovány bez kontroly registrů. Půjčka je tak vhodná i pro ty, co mají nějaké dluhy, potřebují zabránit exekuci nebo řeší jiné finanční trable.

Půjčka bez příjmu se poskytuje od 100 tisíc korun, maximálně si pak můžete půjčit až 5 miliónů korun. Splatnost úvěru je možné sjednat na 12 – 240 měsíců (tedy  1 – 20 roků). R5PSN půjčky je v závislosti na době a částce v rozmezí 43,7% – 9,61%.

Předpokladem pro chválení úvěru bez dokládání příjmu je poskytnutí záruky. Tou zárukou by měla být nemovitost (nemusíte být přímým vlastníkem).  Může se jednat o byt v osobním vlastnictví, v některých případech pak i o družstevní byt. Nebo rodinný dům, pozemek, chata či jakákoliv jiná nemovitost.

Podmínky půjčky bez dokazování příjmu:

K vyřízení úvěru je potřeba předložit dva osobní doklady (platný občanský průkaz, a nějaký druhý doklad totožnosti. Pokud budete o úvěr žádat společně s manželem nebo manželkou, pak předkládáte tyto doklady oba. Dále pak je potřeba výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul (kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí apod.)

Další parametry půjčky bez ověřování příjmu:

Půjčka na cokoliv bez potvrzení o příjmu
Nabídka Půjčka na cokoliv bez potvrzení o příjmu a bez kontroly registrů
Popis půjčky Půjčka je určena na cokoliv – od nákupu dárku, přes zaplacení dluhů nebo i na něco jiného. Můžete mít 100 tisíc nebo i 5 miliónů korun
Základní parametry
Minimální půjčka 100000 Kč
Maximální půjčka 5000000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 240 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 43,7% – 9,61%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 150000 Kč na 36 měsíců (3 roky): Pravidelná měsíční splátka bude 5 173 Kč (tj. RPSN 24%), celkový přeplatek bude 36228 Kč.
Příklad 2: Půjčka 1 milión korun na 5 let (60 měsíců): Pravidelná měsíční splátka bude 20 471 Kč (RPSN 12.8%), celkem zaplatíte 1 228 260 Kč. Celkový přeplatek bude 228 260 Kč.
Podmínky půjčky: Předpokladem pro získání půjčky je vlastnictví nějaké nemovitosti. K žádosti se přikládá výpis z katastru nemovitostí.
Poskytovatel úvěru
Název firmy ACEMA Credit Czech
IČO IČO 26158761
Adresa ACEMA Credit Czech, a.s., Čimická 780/61, 181 00 Praha 8 – Čimice
E-mail info@acema.cz
Telefon 844505555
Doplňující informace
Více informací http://www.acema.cz/produkty/pujcka-na-cokoliv

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček