Nové půjčky ihned

Půjčka na dluhy a exekuce

RN Credit s.r.o.

Dostali jste se do situace, kdy máte dluhy a nevíte, jak je řešit? Nebo vám snad dokonce hrozí exekuce? Možná vám exekutor zablokoval váš účet v bance, nebo je na vás uvalena exekuce na mzdu či vám hrozí zabavení vašeho majetku? Všemu tomu se dá ještě zabránit. Pomůže vám s tím půjčka na dluhy a exekuce. Můžete si půjčit potřebnou finanční částku a všechny svoje dluhy a závazky rychle zaplatit. Sice tím tyto dluhy nezmizí, ale budete mít možnost vše postupně splácet v pravidelných splátkách jedné půjčky. Už žádné noční můry z toho, že vám na dveře zaklepe exekutor a že vám něco zabaví.

Co je to půjčka na dluhy a exekuce?

Půjčka na dluhy a exekuce je určena především těm klientům, kteří se dostali do nějakých finančních problémů při splácení svých předchozích závazků. Je možné získat nové finanční prostředky. Již od 50 tisíc korun. Maximální částka, kterou touto formou může klient získat, není v zásadě omezena. Maximální částka úvěru se odvíjí od poskytnutých záruk a závisí i na posouzení bonity klienta.

U půjčky na exekuce není nutně požadováno doložení příjmu. Zájemce se může rozhodnou pro ručení za půjčku formou zástavy nemovitosti. V takovém případě pak není potřeba dokládat další údaje o solventnosti a jako záruka stačí nabídnutá nemovitost. Pochopitelně se také nepřihlíží k případným záznamům v registru dluhů, dlužníků nebo v centrální evidenci exekucí.

Podmínky půjčení peněz na dluhy a exekuce:

O peníze může žádat každý, kdo dospělý občan české republiky. Aby vám byly půjčeny peníze na zaplacení vašich dluhů nebo vaší exekuce, musíte být schopni poskytnout dostatečné záruky na poskytnuté finanční prostředky. Jednou z možných forem záruky je zástava nemovitosti (rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, pozemek, rekreační objekt nebo jiná nemovitost). Jsou ale i jiné možnosti ručení.

Další parametry úvěru na zaplacení exekuce:

Půjčka na dluhy a exekuce
Nabídka Půjčíme vám peníze na zaplacení exekuce nebo i na jiné dluhy.
Popis půjčky Máte-li dluhy nebo hrozí-li vám exekuce, nabízíme vám pomoc. Poskytujeme půjčky od 50 tisíc korun. U půjček je požadována zástava nemovitosti
Základní parametry
Minimální půjčka 50000 Kč
Maximální půjčka 25000000 Kč
Minimální doba půjčky 1 měsíc
Maximální doba půjčky 240 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1:
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Půjčky jsou poskytována oproti zástavě nemovitosti. Za vyřízení půjčky nebo odstoupení se nic neplatí.
Poskytovatel úvěru
Název firmy RN Credit
IČO IČO 28953738
Adresa RN Credit s.r.o., Jičínská 4, 130 00 Praha 3
E-mail
Telefon 800203211
Doplňující informace
Více informací http://www.rn-credit.cz/pujcka/pujcka-na-zaplaceni-dluhu/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček