Nové půjčky ihned

Půjčka na exekuce a jiné dluhy

Vitacredit s.r.o

Hrozí vám exekuce nebo máte dluhy a nevíte jak je zaplatit? Pak by se vám určitě mohla zamlouvat půjčka na exekuce nebo na zaplacení jiných dluhů, kterou vám nyní představíme. Dostat se do velkých dluhů nebo se zaplést s exekutorem určitě není nic příjemného. V takovém případě vám navíc běžná banka peníze zpravidla už nepůjčí, protože vás bude považovat za rizikového klienta. Chápeme jak je taková situace náročná a nepříjemná a můžeme vám nabídnout pomocnou ruku. Tou je naše půjčka na exekuce a na zaplacení dluhů.

Co je to půjčka na exekuce?

Půjčka na exekuce je poskytována od 50.000 Kč (padesát tisíc korun). Maximální možná výše je pak 2.000.000 Kč (2 milióny korun). Splatnost toho nebankovního úvěru pak může být zvolena v rozmezí 12 – 120 měsíců. U půjčky na exekuce splácíte pravidelné měsíční splátky jako u jakéhokoliv jiného úvěru. Pokud máte nějaké další dluhy, nebo pokud vám hrozí exekuce, můžete získané finanční prostředky použít na zaplacení všech vašich finančních závazků a pak už jen jednoduše splácet tento jediný úvěr.

Půjčka na exekuce (nebo na konsolidaci dluhů) je de facto americká hypotéka. Jako taková vám umožňuje získat finanční prostředky rychle snadno a pohodlně i z nebankovního zdroje. Není požadováno dokládání příjmů, není prováděna kontrola registrů. Nevadí, pokud dlužíte nebo pokud je proti vám vedená nějaká exekuce.

Podmínky půjčky na zaplacení dluhů:

Podmínky získání půjčky na zaplacení dluhů jsou poměrně mírné. Nemusíte dokládat svůj příjem, nekontrolují se registry. Musí vám být minimální 18 roků a musíte být vlastníkem nějaké nemovitosti (dům, byt, pozemek, rekreační objekt jako například chata, nebo jiná nemovitost), která by mohla sloužit jako záruka za poskytnuté peníze. U nemovitosti rozhodně není vyžadován přepis, nemusíte se tedy obávat žádného podvodu.

Další parametry půjčky na exekuce:

Půjčka na exekuce a jiné dluhy
Nabídka VitaCredit půjčka na vyřešení exekuce, zástavy nebo jiné dluhy.
Popis půjčky Půjčka d 50 tisíc korun, bez poplatků předem a bez podvodů. Rychle získáte peníze na vyplacení exekuce, konsolidaci dluhů nebo na cokoliv co právě potřebujete. Výhodné podmínky a profesionální jednání.
Základní parametry
Minimální půjčka 50000 Kč
Maximální půjčka 2000000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 120 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 60 tisíc korun na 12 měsíců (1 rok): Pravidelná měsíční splátka bude 6450 Kč. Celkem tak zaplatíte 77440 Kč. Celkový přeplatek bude 17400 Kč.
Příklad 2: Půjčka 1 milión korun na 96 měsíců (8 roků): pravidelná měsíční splátka bude 22917 Kč. Celkem tak zaplatíte 2 200 032 Kč. Celkový přeplatek tak bude 1200032 Kč.
Podmínky půjčky: Půjčka je poskytována oproti ručení nemovitostí. Vyřízení půjčky je možné online. Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Vitacredit
IČO IČO 28614488
Adresa Vitacredit s.r.o., Čechova 656/24,750 02 Přerov
E-mail info@vitacredit.cz
Telefon 773300150
Doplňující informace
Více informací http://www.vitacredit.cz/pujcky-uvery-ruceni-nemovitosti-vita-uver-nemovitost-flexi/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček