Nové půjčky ihned

Půjčka od soukromníka

P2P půjčky - soukromá půjčka

Hledáte snad možnost, jak si půjčit peníze za výhodných podmínek? Pak by vás mohla zajímat naše soukromá půjčka. Tato nabídka je určena všem, kdo právě nyní potřebují sehnat peníze. Nabízíme vám lepší úroky než v bance. Můžete si půjčit tolik peněz, kolik právě potřebujete.

Soukromé půjčky v ČR

V zahraničí se tyto půjčky nazývají „peer-to-peer“ půjčky (neboli P2P). Princip těchto půjček je v zásadě jednoduchý. Na jedné straně jsou lidé (soukromý investor), kteří mají k dispozici finanční prostředky, které chtějí investovat, a na druhé straně jsou lidé, co si peníze potřebují půjčit.

Zatímco u banky (nebo i u nebankovní společnosti), vám peníze půjčuje nějaká firma (instituce), zde se jedná o čistě soukromou půjčku.

Webová platforma, jako je tato, umožňuje registraci jak lidem, co potřebují své peníze investovat, tak i lidem, co si potřebují půjčit.

Jak funguje půjčka od soukromníka?

Možná si říkáte, proč by zrovna vám měl někdo půjčovat peníze? Ne, nebojte se, není to žádný chyták. Vezměte do úvahy, kolik v současné době banky platí na úrocích, pokud máte své peníze na účtu v bance. Je to jen hodně malá částka. Zpravidla se jedná jen o několik desetin procenta. A takto nízký úrok ani nepokryje inflaci.

Proto celá řada lidí, co mají k dispozici větší finanční sumu, hledají možnosti, jak tyto finance zhodnotit. A P2P půjčky jsou právě taková možnost.

Tedy lidé co mají peníze, půjčují lidem, co si potřebují peníze vypůjčit. Tím že se na jednu půjčku „skládá“ i více lidí, je riziko případného nesplacení, sníženo. Když se rozhodnete pro soukromou půjčku, pak si reálně půjčujte peníze i od několika (někdy i desítek) různých lidí.

Čím s liší soukromá půjčka od té v bance?

U banky dost často narazíte na poměrně vysoké úroky. To je celkem pochopitelné. Banky musí „živit“ poměrně rozsáhlý aparát úředníků atp.

U této soukromé půjčky je ale mezi vámi (člověkem co potřebuje peníze) a soukromým investorem (člověk, který nabízí peníze), pouze jeden prostředník. A tím, je právě tento web.

Dílky tomu jsou náklady na sjednání půjčky minimalizovány. A často tak můžete získat i výhodnější úroky než u půjčky od banky.

Výše úroků, které za půjčené peníze budete platit, se odvíjí především od výše rizika. Záleží tedy na tom, jestli máte záznam v některém registru, kolik je váš příjem, na co potřebujete peníze půjčit, jaký je váš věk, atd.

Podmínky půjčení peněz, jsou u této půjčka stanovovány individuálně. Pokud máte zájem o více informací, nebo pokud byste sic chtěli o peníze požádat ihned, pak se podívejte ZDE.

Základní parametry soukromé půjčky:

Půjčka od soukromníka
Nabídka
Popis půjčky Společnost Benefi a.s. je unikátním projektem na trhu s půjčkami a poskytuje tzv. P2P půjčky (Peer to peer půjčky), tedy půjčky mezi lidmi (systém klient-klient). Na jedné straně zprostředkovává žadatelům možnost získat vlastní a lepší podmínky půjčky než u klasických bankovních domů a na straně druhé nabízí potenciálním investorům možnost výhodně investovat jejich volné peněžní prostředky. Benefi funguje jako administrátor těchto půjček. Výhodou půjčky přes Benefi.cz je minimální časová a finanční zátěž pro obě dvě strany – jak investory, tak žadatele o půjčku.
Základní parametry
Minimální půjčka 10000 Kč
Maximální půjčka 250000 Kč
Minimální doba půjčky 6 měsíců
Maximální doba půjčky 60 měsíců
RPSN půjčky: Úrok již od: 6 %, RPSN od 7,68 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si vezmete )věr ve výši 10000 Kč, na dobu 60 měsíců, pak bude pravidelná měsíční plátka 193 Kč, celkem tedy za 5 roků zaplatíte 11 580 Kč.
Příklad 2: Pokud si vezmete maximální možný úvěr ve výši 250 tisíc korun, pak při maximální splatnosti v době 60 měsíců budete platit každý měsíc 4833 Kč, celkem tedy zaplatíte na splákách 289980 Kč.
Podmínky půjčky: U půjčky je požádováno doložení příjmu (na jeho základě je pak stanoven úvěrový limit). Je prováděna kontrola registrů. Výhodou jsou lepší úroky než v bance
Poskytovatel úvěru
Benefi a.s.
IČO IČO 03625699
Adresa Londýnská 730/59, Praha 2 – Vinohrady, 120 00
E-mail info@benefi.cz
Telefon 844841841
Více informací https://www.benefi.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček