Nové půjčky ihned

Půjčka pro nezaměstnané ihned

C.C. leasing s.r.o.

Jste momentálně bez práce a máte hluboko do kapsy? Pak je tady půjčka pro nezaměstnané ihned. Tato půjčka vám pomůže získat chybějící peníze ihned po tom, co si o ni požádáte. Jednou z předností této nebankovní úvěrové nabídky je možnost půjčit peníze i lidem bez příjmu. Tedy těm kdo přišli o práci, jsou nezaměstnaní a na úřadu práce. O peníze ale může požádat i kdokoliv další. Běžný zaměstnanec, podnikatel, OSVČ, maminka na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo třeba i důchodce nebo student.

Co je to půjčka pro nezaměstnané ihned?

Půjčka pro nezaměstnané je nebankovní krátkodobý úvěr. Jako takový vám může nabídnout finanční prostředky na dobu 16 – 30 dní. Půjčit si můžete od 2 tisíc korun až do 10.000 Kč. U této půjčky také neplatíte žádné úroky ani pravidelné splátky jako u jiných úvěrů od banky. Celá půjčená částka je splatná jednorázově na konci sjednané doby splatnosti. Vracíte půjčenou částku a navíc ještě poplatek, který se liší podle sjednané doby a výše částky, kterou jste dostali. Pokud si tak například půjčíte 2000 Kč na 16 dní, budete vracet 2540 Kč (poplatek za půjčku 2 tisíce korun je tedy 540 Kč).

Tato půjčka je opravdu vhodná pro každého kdo potřebuje rychle a diskrétně získat menší finanční obnos na své výdaje. Vzhledem k absenci dokazování příjmů, se tak nikdo (ani váš zaměstnavatel) nemusí dozvědět, že si někde berete půjčku.

Podmínky půjčky pro nezaměstnané:

Na rozdíl od některých jiných krátkodobých nebankovních půjček, u této půjčky není požadováno zaslání aktivačního poplatku 1 Kč na účet poskytovatele úvěru. Pokud žádáte o první půjčku, budou vám peníze zaslány poštovní poukázkou na vaši adresu. Další úvěry pak můžete dostat na účet v bance. Pro získání peněz stačí doložit základní osobní údaje. Nikdo po vás nebude chtít potvrzení o vašem příjmu ani se vás na příjmy nebude ptát.

Další parametry úvěru pro nezaměstnané:

Půjčka pro nezaměstnané ihned
Nabídka Půjčka 5000 Kč ihned i pro nezaměstnané, ženy na mateřské nebo rodičovské, půjčka pro každého ihned.
Popis půjčky Rychlá online půjčka pro všechny, kterým banka nepůjčí., Nepotřebujete doložení příjmu, půjčit si mohou i nezaměstnaní, ženy na MD a všichni ostatní. 5000 Kč snadno a rychle
Základní parametry
Minimální půjčka 2000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 16 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 23235,78%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 5000 Kč na 16 dní: při splatnosti půjčky se vrací částka 6350 Kč. Celkem tedy navíc zaplatíte 1350 Kč.
Příklad 2: Půjčka 2000 Kč na 16 dní: při splatnosti půjčky se vrací částka 2540 Kč, celkem tedy navíc zaplatíte 540 Kč.
Podmínky půjčky: Předpokladem pro získání úvěru je minimální věk 18 roků. První půjčka je vyplacena poštovní poukázkou na adresu žadatele, opakovaná půjčka může být vyplacena převodem na účet v bance.
Poskytovatel úvěru
Název firmy C.C. leasing
IČO IČO 24132446
Adresa C.C. leasing s.r.o.,Praha 7, Holešovice, Veverkova 730/20, PSČ 170 00
E-mail info@z5online.cz
Telefon 800237237
Doplňující informace
Více informací http://www.z5online.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček