Nové půjčky ihned

Půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků

Via SMS s.r.o.

Chtěli byste dostat půjčku zdarma, bez placení úroků a poplatků? Tedy že si půjčíte peníze a budete vracet právě jen tu částku, kterou jste si půjčili? Nic navíc? Myslíte si, že to není možné? Sice to tak vypadá, ale opravdu taková půjčka existuje. Půjčka zdarma, bez poplatků a bez úroků je nabízena nebankovní společností Via SMS. A opravdu v tom není žádný háček. Pokud si půjčíte, neplatíte ani korunu navíc. Tahle nabídka sice platí, jen pokud si půjčujete peníze u této společnosti poprvé, ale i tak se to vyplatí.

Co je to půjčka zdarma?

Podobná nabídka se hned tak nevidí. Snad nikdo (ani nebankovní společnosti, ani žádné banky) vám nepůjčí peníze jen tak. Každý bude chtít nějaký jednorázový poplatek, pravidelné splátky a různě vysoké úroky. Společnost Via SMS vám ale poprvé půjčí peníze jen tak.

Půjčka zdarma a bez úroků je určena pro nové klienty. Maximální výše tohoto krátkodobého úvěru je 12 tisíc korun. Napoprvé si ale můžete půjčit jenom 4500 Kč. Pokud půjčku řádně splatíte, při další žádosti můžete žádat již o podstatně vyšší částku. Splatnost úvěru může být až 30 dní. Záleží tedy jen na vás, na jak dlouho peníze vlastně potřebujete.

Podmínky půjčky bez úroků:

Pokud byste si také i Vy, chtěli půjčit peníze zadarmo, bez placení nějakých poplatků a bez placení úroků, není to nic složitého. Stačí zajít na webové stránky této nebankovní finanční společnosti a požádat si o první půjčku. Peníze si můžete půjčit ihned, jak o víkendu, tak ve všední den. Na čase nezáleží. Postačí vám vyplnit jednoduchý online dotazník, kam zadáte svoje jméno, příjmení, rodné číslo a číslo vaší občanky. Pak ještě kontaktní údaje jako telefon a email a už si můžete začít vyřizovat první půjčku.

Další parametry půjčky zadarmo a bez úroků:

Půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků
Nabídka Půjčte si až 12 tisíc korun. U první půjčky neplatíte žádné poplatky ani úroky
Popis půjčky Půjčka online nebo přes SMS. U první půjčky se neplatí žádné úroky ani poplatky. Vracíte jen to, co jste si půjčili.
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 12000 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 6937% – 819%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 12000 Kč na 30 dní: vracíte částku 14400 Kč. Navíc tedy zaplatíte 2400 Kč (neplatí pro první půjčku, která je zdarma).
Příklad 2: Půjčka 2000 Kč na 30 dní: pokud je to první půjčka, neplatíte žádné poplatky ani úroky, vracíte pouze 2000 Kč.
Podmínky půjčky: Při první žádosti u Via SMS budete muset zadat Vaše jméno, rodné číslo a číslo mobilního telefonu atd. Pro získání půjčky potřebujete splňovat několik požadavků – musíte být občanem České republiky, být ve věku 20 – 65 let a nesmíte být v prodlení s Vašimi úvěry.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Via SMS
IČO IČO 24720275
Adresa Via SMS s.r.o., Vodičkova 704/36, 116 02 Praha 1
E-mail info@viasms.cz
Telefon 810888101
Doplňující informace
Více informací https://www.viasms.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček