Nové půjčky ihned

Půjčka zdarma do 24 hodin

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Také potřebujete získat nějaké další finanční prostředky a nevíte kde vzít peníze? Možná by se vám mohla hodit půjčka zdarma do 24 hodin. Zvláště pokud potřebujete získat peníze rychle. U této půjčky si můžete být jisti, že do 24 hodin už můžete mít žádané finanční prostředky k dispozici. Další výhodou je vyřízení půjčky zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků za vyřízení půjčky, které byste museli platit předem nebo i později v průběhu splácení.

Co je to půjčky zdarma do 24 hodin?

Jedná se o spolehlivý nebankovní úvěr, poskytovaný finanční společností ProfiCredit. Tato nebankovní společnost vám nabízí možnost získání půjčky od 4999 Kč až do 166 tisíc korun. Je to současně neúčelový úvěr. Což znamená, že půjčené peníze můžete libovolně utratit za to, co zrovna potřebujete.

U této nebankovní půjčky není požadována kontrola v registrech dlužníků, a peníze si můžete půjčit už při velmi nízkém příjmu. Stačí mít jen nějaký minimální příjem a úvěr vám může být obrazem schválený. Vyřízení běžné půjčky je za standardních podmínek zdarma, bez ručitele a bez skrytých poplatků.

Mezi další výhody této nabídky patří možnost peníze opakovaně čerpat. Pokud si půjčíte nějakou částku, a tu pak budete řádně a včas splácet, máte možnost si kdykoliv peníze zase půjčit a to až do výše původně sjednaného limitu.

Podmínky půjčky do 24 hodin:

Pokud jste občanem ČR a je vám alespoň 18 roků, budou vám k vyřízení stačit jen běžné osobní doklady a doložení vašeho příjmu. Pokud je vám více než 70 roků, nebo pokud je váš příjem velmi nízký, může být u půjčky požadováno zajištění v podobě ručitele. Nic dalšího by už vyřízení tohoto nebankovního úvěru nemělo být potřeba.

Další parametry půjčky zdarma:

Půjčka zdarma do 24 hodin
Nabídka Půjčka Proficredit nabízí vyřízení zdarma bez ručitele a peníze na cokoliv
Popis půjčky Můžete si půjčit 4999 – 166 000 Kč. Peníze můžete utratit za cokoliv. Vyřízení je zdarma a peníze můžete mít do 24 hodin.
Základní parametry
Minimální půjčka 4999 Kč
Maximální půjčka 166000 Kč
Minimální doba půjčky 9 měsíců
Maximální doba půjčky 48 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 32,92%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 30000 Kč na 12 měsíců (1rok): Pravidelná měsíční splátka bude 2907 Kč, celkem zaplatíte 34 884 Kč. Celkový přeplatek bude 4 884 Kč.
Příklad 2: Půjčka 70000 Kč na 48 měsíců (4 roky): Pravidelná měsíční splátka bude 3838 Kč. Celkem zaplatíte 184 224 Kč. Celkový přeplatek bude 114 224 Kč.
Podmínky půjčky: Je požadován minimální věk 18 roků a trvalý pobyt na území České republiky. Dále je nutné doložit pravidelný měsíční příjem. V některých případech (např. věk na 70 roků) může být požadován ručitel.
Poskytovatel úvěru
Název firmy PROFI CREDIT Czech
IČO IČO 24294373
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
E-mail proficredit@proficredit.cz
Telefon 800166000
Doplňující informace
Více informací http://www.proficredit.cz/pro-obcany/zamestnanecky-uver

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček