Nové půjčky ihned

Rychlá půjčka online do 24 hodin

Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Půjčka bez ručitele, bez osobní návštěvy v bance a dokonce i bez nutnosti doložit svoje příjmy? Myslíte si, že něco takového neexistuje? Pokud jste přesvědčeni, že za takových podmínek vám peníze nikdo nepůjčí, tak to se pletete. Existuje právě taková půjčka. A navíc si o ni můžete požádat online a finance dostanete již do druhého dne (do 24 hodin). Opravdu to je možné, nabízí to totiž rychlá půjčky online do 24 hodin. Je bez ručitele, bez ručení nemovitostí. Nedokládáte svoje příjmy ani nic dalšího. Prostě si jen požádáte o peníze a nejpozději druhý den je máte k dispozici!

Co je to rychlá půjčka online?

Rychlá půjčka online umožňuje získat rychle a snadno potřebné finanční prostředky. Pokud máte zrovna hluboko do kapsy, nebo se objevily nějaké neočekávané výdaje, na které vám už prostě nezbývá, můžete si velmi snadno půjčit.

Krátkodobá rychlá online půjčka vám může zajistit 1500 – 10 000 Kč na všechny vaše potřeby. Je to krátkodobý úvěr a splatnost může být nastavena na 15 nebo na 30 dní (tedy 2 nebo 4 týdny). Hodí se tak především těm, kdo nemají peníze do výplaty, nebo kdo čekají, že za krátkou dobu dostanou finanční prostředky, ze kterých úvěr zaplatí.

Podmínky rychlé půjčky do 24 hodin:

K vyřízení této nebankovní půjčky budete potřebovat mobilní telefon a účet v nějaké české bance. Také vám musí být minimálně osmnáct roků a musíte žít v české republice (trvalé bydliště). O půjčku se žádá online na webových stránkách nebankovní společnosti, která ji nabízí. Po vyplnění žádosti vám další instrukce přijdou na email nebo jako SMS zpráva. Výhodou je, že nikam nemusíte chodit. Vše se vyřizuje online a na dálku.

Další parametry online půjčky do druhého dne:

Rychlá půjčka online do 24 hodin
Nabídka Online půjčka, peníze máte nejpozději do 24 hodin. Bez registrů a bez potvrzení o příjmu.
Popis půjčky Půjčka 10 tisíc korun, vyplacení peněz do hodiny na váš účet. Vyřízení zdarma, bez ručitele a bez osobní návštěvy. Rychle a spolehlivě
Základní parametry
Minimální půjčka 1500 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 15 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 2 333,95 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 3500 Kč na 30 dní: při splatnosti vracíte 4550 Kč, celkový přeplatek úvěru je 1550 Kč.
Příklad 2: Půjčka 7000 Kč na 15 dní: Vracíte částku 8500 Kč. Navíc tedy zaplatíte 1500 Kč.
Podmínky půjčky: Minimální věk pro úvěr je 18 roků a být občanem v ČR. Při registraci online musíte odeslat registrační poplatek 1 Kč ze svého bankovního účtu a také potvrdit platné telefonní číslo (na které je odeslána registrační SMS).
Poskytovatel úvěru
Název firmy Dollar Financial Czech Republic
IČO IČO 24262633
Adresa Dollar Financial Czech Republic s.r.o., Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1 – Nové Město
E-mail info@moneynow.cz
Telefon 228880338
Doplňující informace
Více informací http://www.moneynow.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček