Nové půjčky ihned

Rychlá SMS půjčka Kredia

Kredia s.r.o.

Jak rychle získat peníze? As ten nejrychlejší způsob jak získat peníze, když je zrovna potřebujete, je nějaká půjčka. Pokud by vás zajímala rychlá SMS půjčky, pakl právě takovou vám nabízí společnost Kredia. Rychlá SMS půjčky Kredia umožňuje všem zájemcům získat rychle až 10 tisíc korun. Peníze máte šanci získat, i když máte záznam v registru dlužníků nebo i když jste zrovna bez práce nebo bez jiného pravidelného příjmu.

Co je to rychlá SMS půjčka?

Rychlá SMS půjčky je krátkodobý nebankovní úvěr. Je určeny především pro ty, kdo si potřebují rychle půjčit menší částku na nejrůznější drobné výdaje. Je to pohotová finanční rezerva, kterou máte neustále k dispozici. Nemáte-li na svém bankovním účtu dostatečnou rezervu peněz a potřebujete rychle nějaké finanční prostředky navíc, jednou z možností jak je získat je právě tato rychlá SMS půjčky.

Půjčit si můžete od 1 tisíce korun až do 10.000 Kč. Peníze můžete mít na 15 nebo 30 dní. U půjčky se neplatí žádné úroky jako u jiných peněžních úvěrů. Platí se pouze jednorázový poplatek (jeho výše závisí na zvolené částce a době splatnosti). Tento poplatek se platí až společně s půjčenou částkou. Určitě se neplatí nic předem

Podmínky SMS půjčky:

Co potřebujete k tomu, aby vám mohla být schválena rychlá SMS půjčka? Není to nijak složité. Rozhodně vám bude stačit jen minimum dokladů a určitě nemusíte někam chodit nebo jezdit. K vyřízení půjčky tak stačí jenom vyplnit jednoduchý online dotazník. Vaše údaje se neověřují v žádném z registrů. Při první půjčce vám bude odeslána smlouva, u dalších už pak nemusíte nic podepisovat. Bude stačit už jen jedna SMS zpráva a peníze mohou být vaše.

Další parametry SMS půjčky od Kredia:

Rychlá SMS půjčka Kredia
Nabídka Kredia se specializuje na krátkodobé, malé finanční půjčky, tzv. rychlé SMS půjčky. Zákazníci mohou požádat o půjčku online. Navíc, po první registraci stačí již jen zaslat SMS a půjčku můžete získat kdykoli v průběhu 24 hodin 7 dní v týdnu.
Popis půjčky Půjčte si snadno a rychle 10 tisíc korun. Rychlá SMS půjčka od Kredia vám to umožní. Vyřízení online nebo přes SMS, krátkodobá půjčka až 10.000 Kč, bez ručitele, na cokoliv a bez dokládání příjmů
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 15 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 608,33%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka tisíc korun na 15 dní: při splácení půjčky vracíte 1250 Kč. Zaplatíte tedy jednorázové navýšení půjčky o 250 Kč
Příklad 2: Půjčka 5 tisíc Kč na 30 dní: při splatnosti půjčky vracíte 6 650 Kč, platíte tedy navíc 1 650 Kč.
Podmínky půjčky: Žadatel o Kredia půjčku musí být starší 18 let a musí mít trvalý pobyt v ČR. Dále nesmí mít aktivní a dosud nesplacenou předešlou Kredia půjčku. Není možné mít současně více půjček od nás.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Kredia
IČO IČO 24743607
Adresa Kredia s.r.o., Újezd 600/1, 150 00 Praha 5
E-mail info@kredia.cz
Telefon 800907907
Doplňující informace
Více informací https://kredia.cz/sms-pujcka

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček