Nové půjčky ihned

Rychlá SMS půjčka před výplatou – peníze na účet ihned

Rychlá SMS půjčka před výplatou – peníze na účet ihned

Schází vám peníze před výplatou, nebo je potřebujete i na cokoliv jiného? Hodila by se vám taková půjčka, u které si můžete peníze půjčovat i opakovaně, a vždy stačí jen uhradit minimální splátku na to, abyste si mohli zase půjčit další? Pak se podívejte na tento nebankovní úvěr od EverydayPlus.

Rychlá půjčka před výplatou

Tato nebankovní půjčka funguje trochu jinak, než je tomu u obdobných úvěrů obvyklé. Jinde si jednou půjčíte peníze, a pak už jenom splácíte. Tady si ale můžete půjčovat opakovaně. Na začátku se zaregistrujete a získáte úvěrový limit. Ten se vám postupně zvyšuje až na 35000 Kč. Tyto peníze pak můžete kdykoliv čerpat.

Vždy stačí uhradit měsíční splátku alespoň ve výši jedné čtvrtiny z půjčené částky a můžete si zase opakovaně vybírat další peníze. Kdykoliv tak budete potřebovat nějaké peníze navíc, máte je zde k dispozici. Třeba když vám bude scházet pár tisíc korun před výplatou.

Peníze na cokoliv jen za jednu SMS zprávu

O první půjčku si můžete požádat přes internet – například zde. Jakmile provedete úvodní registraci, tak si můžete peníze půjčovat jen posláním jedné SMS zprávy. Na svém mobilním telefonu jen zadáte SMS zprávu ve tvaru „VYBRAT + požadovaná částka“ (např. VYBRAT 1000) a tu pošlete na číslo 90 100. Nebo si peníze můžete nechat převést kdykoliv na svůj účet v bance tím, že si zadáte příslušnou platbu online v internetovém rozhraní této služby.

Co nabízí rychlá SMS půjčka před výplatou?

 • Úvěrový limit do 35 000 Kč
 • Možnost opakovaného půjčování peněz
 • Platí se pouze jednorázový poplatek za čerpání finančních prostředků ve výši 20%, žádné jiné poplatky neplatíte
 • Vyřízení kdykoliv jen přes internet nebo mobilní telefon
 • Stačí jedna minimální splátka měsíčně, nemusíte splatit celou částku naráz
 • Vyřízení i bez ručitele a bez zástavy

Rychlá půjčka – peníze máte k dispozici ihned

Vyřízení všeho potřebného je opravdu velmi rychlé. Peníze můžete mít k dispozici ihned, klidně ještě dnes. K tomu aby byla vaše žádost schválena, by vám mělo být alespoň 18 roků, měli byste být občanem ČR a také zde mít trvalé bydliště. Také budete potřebovat vlastní bankovní účet, mobilní telefon a kontaktní emailovou adresu. A nakonec byste měli mít nějaký pravidelný měsíční příjem, ze kterého budete schopni peníze splácet. A to je celé.

Podrobné informace o této rychlé SMS půjčce:

Rychlá SMS půjčka před výplatou – peníze na účet ihned
Nabídka Rychlá nebankovní půjčka před výplatou na cokoliv. Peníze dostanete ihned na účet v bance
Popis půjčky U této půjčky si můžete o peníze požádat jen přes internet nebo prostřednictvím jednoduché SMS zprávy. Můžete dostat až 35000 Kč. A nemusíte všechno splácet hned. Stačí uhradit jen 1/4 půjčené částky každý měsíc. A můžete si půjčovat i opakovaně.
Základní parametry
Minimální půjčka 4000 Kč
Maximální půjčka 35000 Kč
Minimální doba půjčky 30 dní
Maximální doba půjčky neomezeně
RPSN půjčky: RPSN je od 278,46% (při uhrazení celé částky jednou splátkou)
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 4000 Kč a tuto částku pak uhradíte jednorázovou splátkou, je vám naúčtován pouze poplatek 20%, tedy 800 Kč. Celkem vrátíte 4800 Kč. RPSN pak odpovídá 278,46%. Jiné poplatky již nejsou účtovány.
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště. Dále je požadováno potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu, vlastní bankovní účet a mobilní telefon + emailová adresa.
Poskytovatel úvěru
OPR-Finance s.r.o.
IČO IČO 01381300
Adresa Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4
E-mail info@everydayplus.cz
Telefon 228886969
Více informací www.everydayplus.cz

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček