Nové půjčky ihned

Půjčka bez vlastního účtu – peníze v hotovosti ještě dnes

Půjčka bez vlastního účtu – peníze v hotovosti ještě dnes

Půjčit si peníze, pokud nemáte vlastní účet v bance, je poměrně složité. A netýká se to jenom půjček. I v mnoha dalších situacích je možné narazit na nepochopení okolí, že nemáte vlastní bankovní účet.

Život bez bankovního účtu jako řešení exekuce

Život bez bankovního účtu je poměrně hodně těžký. I mnoho zaměstnavatelů s tím má problém – nechce se jim platit výplatu v hotovosti, a požadují, aby měl zaměstnanec účet. To samé platí i na úřadech a jinde.

Sociální dávky nebo důchod, je sice možné posílat stále i složenkou na poštu, platí se za to ale dost vysoké poplatky. Ale i tady se mluví o tom, že se složenky budou rušit, a peníze z dávek půjdou posílat už jenom na účet do banky.

Pro některé lidi, je ale život bez bankovního účtu „nutností“. Týká se to například těch, kdo jsou v exekuci. Bez účtu v bance jim nehrozí, že by jim exekutor jednoduše zabavil všechny peníze. Absence bankovního účtu, může mít i další výhody.

Půjčka od banky bez vlastního účtu se nedá sehnat

S půjčkou je to ještě těžší. V bance nikomu nepůjčí peníze, pokud si u nich nezaloží nový účet. Nebo pokud alespoň nebude mít účet u nějaké jiné banky.

Banky totiž nikdy neposkytují půjčky v hotovosti. Vždy je to jenom bezhotovostním převodem na účet. Z něj se pak sice dají vybrat peníze v hotovosti i na pokladně (nebo z bankomatu), ale bez vlastního účtu to prostě nejde.

Nebankovní půjčky v hotovosti – i tady chtějí výpis z účtu

Podobné omezení, je i u většiny nebankovních společností. Zvláště u těch, co nabízí půjčky přes internet. Online půjčky je sice možné vyřídit velmi rychle, prakticky ihned a peníze máte ještě dnes. Ale většinou také jenom bezhotovostním převodem na účet.

I když nějaká nebankovní společnost nabízí půjčky v hotovosti (jsou i takové, ale moc jich není), tak stejně často budou chtít, abyste měli vlastní účet v bance a doložili výpis pro ověření vlastnictví účtu, nebo jako potvrzení o pravidelném příjmu.

Soukromá půjčka v hotovosti na ruku – bez účtu a bez potvrzení

Možností, jak získat peníze v hotovosti i bez vlastního účtu v bance, nabízí soukromá půjčka. Někdo tomu říká lichvářská půjčka, ale jedná se prostě o soukromou půjčku od soukromé osoby. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku ještě dnes. A není potřeba účet v bance.

Soukromá půjčka v hotovosti na ruku, ale není úplně levná. Zvláště pokud žadatel patří spíše mezi „rizikové“ klienty (je bez pravidelného příjmu, má záznam v registru, potýká se s exekucí nebo je dokonce v insolvenci, apod.).

Za půjčku v hotovosti na směnku, se často platí úrok i 100% (někdy dokonce i více – lichvář si často řekne i o 150%). Takže když si někdo půjčí například 30 000 Kč na 3 měsíce, tak potom vrací klidně i 60 000 nebo 75 000 Kč. Zase ale má peníze prakticky ihned a bez zbytečných otázek.

Půjčka v hotovosti na směnku bez splátkového kalendáře

Půjčka v hotovosti na směnku, má ale svoje pravidla. Peníze se musí vrátit všechny naráz, nejpozději v den, který byl domluven na začátku. Nejsou zde žádné splátky, žádný splátkový kalendář, odložení splátek nebo splátkové prázdniny.

Pokud není jistota, že bude z čeho vracet peníze, tak se o podobné půjčce ani nevyplatí uvažovat. Je to drahé a mohlo by to způsobit ještě mnohem větší problémy.

Půjčka v hotovosti na směnku od lichváře nebo od nějaké jiné soukromé osoby, má smysl jenom ve výjimečných případech.

Jako opravdu nouzové řešení, když už není žádná jiná možnost. A i tak se opravdu hodně vyplatí, si vše v klidu a pořádně rozmyslet.

Půjčka od lichváře ještě dnes?

Sehnat nějakou solidní a slušnou půjčku od soukromníka, kde opravdu půjčí peníze, je také docela dost slušný problém.

Kdo bude hledat na internetu, tak s největší pravděpodobností narazí jenom na nějaké podvodníky a další „vykuky“, kteří se budou jenom snažit vylákat nějaké peníze.

Naslibují poskytnutí půjčky v hotovosti, klidně ještě dnes, ale nejdříve budou chtít zaplatit nějaký „manipulační nebo ověřovací poplatek“. Nebo v tom bude schovaný nějaký jiný podvod.

Půjčit si peníze v hotovosti, tak aby to bylo ještě dnes, během pár hodin, je prakticky možné jenom v nějakém větším městě. Jde to například v Praze.

Nebo i v dalších – v Brně, v Ostravě, v Plzni nebo například i v Ústí nad Labem, v Teplicích, nebo v Karlových Varech. Je ale nutné vědět, kam se obrátit, a kde najít toho správného člověka.

Porovnání půjček
 • Srovnání půjček
  25 různých nabídek: bankovní a nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze bez čekání
  vyřízení online do 15 minut
 • Kolik si půjčit?
  Úvěry od 100 Kč do 25 miliónů Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez zástavy
  Bez ručitele
  Pro podnikatele
  Pro OSVČ
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 – 10000 Kč ihned, ještě dnes
  Úvěry do 150 000 Kč do druhého dne
Podrobné srovnání půjček